Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 17097105-08
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 91% Полиестер 09% Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50468730-271
11.990 МКД
Големина
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50468723-271
8.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50467891-271
9.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56