Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 17065534-05
Провери достапност
 • 4-5 Години
  4-5 Години
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 3-4 Години
  3-4 Години
 • 70
  70
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 79% Полиестер 16% Вискоза 05% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS011658
2.490 МКД
Големина
4 Години
6 Години