Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
REPLAY

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: RPL008566
Isbn: W8879A.000.52441-010
7.990 МКД
7.990 МКД
5.993 МКД
Заштеда: 1.997 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 63% Полиестер 34% Вискоза 3% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara