Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
GUESS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: GSS010114
Isbn: W1YA46D4EN1-GST1
6.990 МКД
6.990 МКД
5.243 МКД
Заштеда: 1.747 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 2529
  *
 • 2629
  *
 • 2729
  *
 • 2829
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 93% Памук 2% Еластан 5% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17049092-96
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17077722-96
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17057726-96
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17025930-92
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17057750-94
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17055943-96
1.118 МКД
Заштеда -25%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17046320-92
4.493 МКД
Заштеда -25%
5.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL008565
5.468 МКД
Заштеда -25%
7.290 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0052168-46
968 МКД
Заштеда -25%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0052177-42
968 МКД
Заштеда -25%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6N3PJ7400000-H42
6.968 МКД
Заштеда -25%
9.290 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17055921-92
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44