Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
GUESS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: GSS009734
Isbn: W1GB98WDVF0-P76M
8.490 МКД
8.490 МКД
2.547 МКД
Заштеда: 5.943 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50478441-422
12.490 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87030556-52
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL005837
3.297 МКД
Заштеда -70%
10.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M