Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
GUESS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: GSS009678
Isbn: 1GG1139544Z-JBLK
9.190 МКД
5.490 МКД
4.392 МКД
Заштеда: 4.798 МКД
Провери достапност
 • 25
  *
 • 26
  *
 • 27
  *
 • 27
  *
 • 29
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 51% Памук 45% Полиамид 4% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17065925-99
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17025923-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17045922-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6832036-01
1.790 МКД
Големина
34
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17067749-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17055533-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17045934-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17034386-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6832037-01
1.790 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17045931-99
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17035932-99
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42