Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 87015649-81
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 03% Еластин 97% Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 43038819-81
996 МКД
Заштеда -60%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42