ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
SPRINGFIELD

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 1556061-54
2.399 МКД
1.399 МКД
1.399 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Провери достапност
 • 50
  *
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 44
  *
 • 42
  *
 • 40
  *
 • 38
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Состав 93% Памук 07% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67080514-09
1.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67080514-81
1.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67065719-05
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67072884-37
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67984006-05
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67072884-02
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67024417-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67072884-88
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67044406-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""