Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
CALVIN KLEIN

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: J20J216097-0GJ

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 85%Вискоза 13%полиестер 2%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87038632-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87048631-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL007793
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87026330-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87026333-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87015649-99
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6849350-01
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6849296-01
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87026332-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87026331-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L