Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 87094024-79
2.490 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 800 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 96% Полиестер 04% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17050143-76
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17090125-79
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 181305_BU
1.145 МКД
Заштеда -50%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87070546-76
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87060525-76
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87060532-76
990 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87050553-76
1.290 МКД
Заштеда -48%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL