Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
SPRINGFIELD

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 6836909-01
Провери достапност
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 94% Полиестер 06% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17090125-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17090142-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17010210-99
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87048631-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS009678
9.190 МКД
Големина
25
26
27
27
29
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87026330-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87026333-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L