Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
DESIGUAL

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 21SWPW36-5027
7.290 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87026309-50
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87084039-50
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6839096-15
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6839061-16
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87030556-50
1.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42