Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
GUESS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: GSS009137
Isbn: W1RB25WBG60-JBLK
5.190 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17057750-99
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17047757-99
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17086714-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17065925-99
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17025923-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17045922-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6832036-01
1.790 МКД
Големина
34
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17067749-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17055533-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17045934-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17034386-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L