Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
BOSS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 50445874-1
15.990 МКД
15.990 МКД
15.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 48
    *
  • 50
    *
  • 52
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 55%полиестер45%волна

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL007706
8.490 МКД
Големина
3030
3130
3132
3230
3232
3330
3332
3430
3432
3630
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50375814-1
15.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 3203042-001
2.555 МКД
Заштеда -30%
3.650 МКД
Големина
30
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0902042-001
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
62
64
60
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 3205042-001
1.825 МКД
Заштеда -50%
3.650 МКД
Големина
30
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50410310-1
8.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL005878
8.490 МКД
Големина
3632
3432
3132
3832
3332
3232
3130
3430
3330
3630
3230