Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
DESIGUAL

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 20WWDD13-3092
Провери достапност
 • 25
  *
 • 29
  *
 • 28
  *
 • 27
  *
 • 26
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87012885-71
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL