Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
GUESS

ПАЛТО

Шифра на артикл: GSS008031
Isbn: W0YN52W96R0-JBLK
10.990 МКД
8.790 МКД
7.032 МКД
Заштеда: 3.958 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""