Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
DAN JOHN

ПАЛТО

Шифра на артикл: DJ001020
Isbn: I22G26-1369-SUIANTRACITE
8.990 МКД
5.389 МКД
5.389 МКД
Заштеда: 3.601 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 61% Полиестер, 28% Вискоза, 8% Волна, 3% Еластин
Trenutno nema komentara
8.990 МКД
5.389 МКД
5.389 МКД
Заштеда: 3.601 МКД
Извести ме за попуст
2
1