Барај
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
MANGO

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: 37054771-43
Šifra proizvođača: 37054771
9.990 МКД
9.990 МКД
6.993 МКД
Заштеда: 2.997 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 41% Волна 40% Рециклиран полиестер 14% Полиестер 05% Еластин Постава: 52% Вискоза 48% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
Sačuvano u omiljne
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48