Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ARISTOTELI BITSIANI

ПАЛТО

Шифра на артикл: 6601047-019
9.490 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-25%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
 • 60
  60
 • 62
  62
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи