Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 37052881-69
Šifra proizvođača: 37052881
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 54% Памук 43% Полиамид 03% Еластин Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37096716-30
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37074062-99
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37086706-20
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37096711-69
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37057707-45
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 200921_LL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 202622_YL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА TRJ000184
22.990 МКД
Големина
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37076704-92
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6W3WJ0140000-B26
24.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37074772-20
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37085943-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L