Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 37052881-99
Šifra proizvođača: 37052881
2.990 МКД
2.190 МКД
1.971 МКД
Заштеда: 1.019 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 54% Памук 43% Полиамид 03% Еластин Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara
2.990 МКД
2.190 МКД
1.971 МКД
Заштеда: 1.019 МКД
Извести ме за попуст
2
1