Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 37034392-99
Šifra proizvođača: 37034392
4.990 МКД
3.690 МКД
3.321 МКД
Заштеда: 1.669 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 64% Памук 22% Полиестер 08% Вискоза 05% Полиамид 01% Акрил Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara
4.990 МКД
3.690 МКД
3.321 МКД
Заштеда: 1.669 МКД
Извести ме за попуст
2
1