Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 37020390-69
Šifra proizvođača: 37020390
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 76% Полиестер 18% Вискоза 06% Еластин Постава: 55% Полиестер 45% Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GSS013598
17.590 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37994391-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37064765-99
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 198243_RD
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37964391-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37054379-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37052881-69
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37052881-99
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37034392-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37015142-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50473804-735
19.290 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27046306-43
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L