Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
BOSS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 50468944-691
27.990 МКД
27.990 МКД
22.392 МКД
Заштеда: 5.598 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 46
    46
  • 48
    48
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000783
8.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000782
7.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000780
8.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50473719-424
33.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50473687-260
29.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50473678-404
25.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000739
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000684
6.293 МКД
Заштеда -25%
8.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000663
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000660
5.168 МКД
Заштеда -25%
6.890 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6101046-018
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50469072-413
19.592 МКД
Заштеда -20%
24.490 МКД
Големина
48
50
52
54