Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
DAN JOHN

ПАЛТО

Шифра на артикл: DJ000628
Isbn: E22G06-1375-ERKAZZURRO
8.790 МКД
8.790 МКД
6.593 МКД
Заштеда: 2.197 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР, 50% ВИСКОЗА
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000783
8.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000782
7.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000780
8.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50473678-404
25.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000739
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000684
6.293 МКД
Заштеда -25%
8.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50468944-691
22.392 МКД
Заштеда -20%
27.990 МКД
Големина
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000663
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000660
5.168 МКД
Заштеда -25%
6.890 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6101046-018
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50469072-413
19.592 МКД
Заштеда -20%
24.490 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27065757-40
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
48
50
52
54