Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 27046319-99
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

FG Weekend Cross

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 77% Полиестер 20% Вискоза 03% Еластин Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37091293-05
5.990 МКД
Големина
XS
S
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GSS012652
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L

Допунитска облека

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27087744-52
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27067106-12
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87037649-15
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.794 МКД
Заштеда -40%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27006308-CG
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87022884-26
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87091509-92
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 41030847-17
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
897 МКД
Заштеда -70%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42