Барај
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
MANGO

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: 27050122-56
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 60% Рециклиран полиестер 33% Вискоза 05% Полиестер 02% Еластин Постава: 53% Полиестер 47% Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
9.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
9.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
9.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56