Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ARISTOTELI BITSIANI

ПАЛТО

Шифра на артикл: 6301045-002
6.986 МКД
6.986 МКД
6.986 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 52
    52
  • 56
    56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 50%волна20%полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27050122-56
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27050119-92
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27040092-55
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27010058-99
7.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17095520-98
5.990 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА H000884269-U260
8.890 МКД
Заштеда -40%
14.790 МКД
Големина
48
50
52
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4252045-002
9.184 МКД
Заштеда -30%
13.120 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4253045-003
9.184 МКД
Заштеда -30%
13.120 МКД
Големина
50
52
54
56
58
60
62
64
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4253045-001
9.184 МКД
Заштеда -30%
13.120 МКД
Големина
50
52
54
56
58
60
62
64
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4255045-501
9.184 МКД
Заштеда -30%
13.120 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4251045-003
9.184 МКД
Заштеда -30%
13.120 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000416
3.594 МКД
Заштеда -40%
5.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54