Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
SPRINGFIELD

ПАЛТО

Шифра на артикл: 4902475-12
4.990 МКД
1.996 МКД
1.996 МКД
Заштеда: 2.994 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 65% ПОЛИЕСТЕР 35% ПАМУК

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА H000884269-U260
8.890 МКД
Заштеда -40%
14.790 МКД
Големина
48
50
52
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000415
3.594 МКД
Заштеда -40%
5.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000270
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000228
5.453 МКД
Заштеда -30%
7.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000227
5.103 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000225
5.103 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000222
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000221
5.103 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
48
50
52
54
56