Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
SPRINGFIELD

ПАЛТО

Шифра на артикл: 4902483-43
4.990 МКД
1.996 МКД
1.996 МКД
Заштеда: 2.994 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27050119-92
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17095520-98
5.990 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000369
4.674 МКД
Заштеда -40%
7.790 МКД
Големина
46
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000226
3.894 МКД
Заштеда -40%
6.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17035524-92
3.990 МКД
Заштеда -39%
6.490 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56