Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 17096319-92
9.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 6.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 40% Волна 27% Памук 26% Полиестер 06% Полиамид 01% Еластин Постава: 50% Полиестер 50% Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27071150-92
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17055929-92
1.990 МКД
Заштеда -60%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17079083-92
2.190 МКД
Заштеда -45%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6N3WJ7380000-H42
7.790 МКД
Заштеда -40%
12.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17076714-92
4.990 МКД
Заштеда -23%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L