Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 17094051-54
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 55% Волна 41% Рециклиран полиестер 04% Еластин Постава: 50% Полиестер 50% Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27050122-56
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27040092-55
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17035524-56
3.990 МКД
Заштеда -39%
6.490 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17053776-56
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
46
48
50
52