Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 17053776-56
9.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 53% Рециклиран полиестер 43% Волна 04% Еластин Постава: 50% Полиестер 50% Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara