Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
GUESS

ПАЛТО

Шифра на артикл: GSS010554
Isbn: W1YN49WE0G0-FP35
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 60% Полиестер 40% Акрил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GSS013598
17.590 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37994391-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37064765-99
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 198243_RD
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37964391-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37054379-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37052881-69
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37052881-99
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37034392-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37015142-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50473804-735
19.290 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27046306-43
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L