Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MISS SIXTY

ПАЛТО

Шифра на артикл: 6N2WJ3110000-E19
18.390 МКД
18.390 МКД
5.517 МКД
Заштеда: 12.873 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Состав 100%Триацетат
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37096716-30
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37074062-99
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37086706-20
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37096711-69
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37057707-45
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 200921_LL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 200507_BL
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 202622_YL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА TRJ000184
22.990 МКД
Големина
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37076704-92
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6W3WJ0140000-B26
24.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37074772-20
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L