Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
SCOTCH&SODA

ПАЛТО

Шифра на артикл: 160676-0222
12.290 МКД
12.290 МКД
8.603 МКД
Заштеда: 3.687 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 63%Полиестер 34%вискоза 3%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 160679-0217
9.443 МКД
Заштеда -30%
13.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4909895-44
3.499 МКД
Заштеда -30%
4.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6904042-011
4.893 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
62