Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ARISTOTELI BITSIANI

ПАЛТО

Шифра на артикл: 3074-856-041
13.980 МКД
13.980 МКД
13.980 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
 • 58
  *
 • 60
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 63%лен37%полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 160676-0222
8.603 МКД
Заштеда -30%
12.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 3002-805-110
13.980 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 3071-806-010
11.450 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 3006-800-012
13.980 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4204044-016
10.460 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4205044-045
10.460 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4209044-004
10.460 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4207044-004
10.460 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4207044-005
10.460 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4202044-002
10.460 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4202044-031
10.460 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6801044-002
11.450 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60