Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
DESIGUAL

ПАЛТО

Шифра на артикл: 21SWEW27-2000

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 68%Вискоза 28%Полиамид 4%еластин


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87042007-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87064019-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87044019-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GSS009087
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87042882-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87042883-99
3.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87090545-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L