Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ
KIKO MILANO

ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ

Шифра на артикл: KM000000231003B
Šifra proizvođača: KM000000231
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 03 Deep
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
920 МКД
Sačuvano u omiljne
920 МКД
Sačuvano u omiljne
920 МКД
Sačuvano u omiljne
920 МКД
Sačuvano u omiljne
920 МКД
Sačuvano u omiljne
920 МКД
Sačuvano u omiljne
920 МКД