Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ
ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ
ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ
ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ
KIKO MILANO

ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ

Шифра на артикл: KM0010700200244
Šifra proizvođača: KM00107002
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 02 Light To Medium
Trenutno nema komentara