Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ОГЛЕДАЛО
ОГЛЕДАЛО
ОГЛЕДАЛО
ОГЛЕДАЛО
KIKO MILANO

ОГЛЕДАЛО

Шифра на артикл: KA000000022001B
Šifra proizvođača: KA00000002
320 МКД
320 МКД
160 МКД
Заштеда: 160 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОГЛЕДАЛО
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОГЛЕДАЛО KM0050501400044
620 МКД