Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
DAN JOHN

ОДЕЛО

Шифра на артикл: DJ001012
Isbn: I22A06-1332-SHXANTRACITE
11.990 МКД
7.189 МКД
6.470 МКД
Заштеда: 5.520 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 65% Полиестер, 35% Вискоза
Trenutno nema komentara
11.990 МКД
7.189 МКД
6.470 МКД
Заштеда: 5.520 МКД
Извести ме за попуст
2
1