Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
HUGO

ОДЕЛО

Шифра на артикл: 50474328-001
27.490 МКД
27.490 МКД
27.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛА
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 74% Волна 22% Полиестер 4% Еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА DJ000821
9.112 МКД
Заштеда -20%
11.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
1.679 МКД
Заштеда -44%
2.099 МКД
2.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
18.995 МКД
Заштеда -50%
37.990 МКД
Големина
48
50
52