Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
BOSS

ОДЕЛО

Шифра на артикл: 50468844-001

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
  • 48
    48
  • 50
    50
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 54%полиестер44%волна2%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
14.392 МКД
Заштеда -20%
17.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
4.718 МКД
Заштеда -25%
6.290 МКД
Големина
46
48
50
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50450994-001
21.440 МКД
Заштеда -20%
26.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛО (ЕЛЕК) 27050058-99
2.490 МКД
Заштеда -17%
2.990 МКД
Големина
50
52
Sačuvano u omiljne
19.992 МКД
Заштеда -20%
24.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА DJ000481
7.493 МКД
Заштеда -25%
9.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
3.490 МКД
Заштеда -13%
3.990 МКД
Големина
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50463719-001
23.990 МКД
Заштеда -20%
29.990 МКД
Големина
48
50
52
54