Барај
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
BOSS

ОДЕЛО

Шифра на артикл: 50460488-1
36.990 МКД
36.990 МКД
36.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 98%волна2%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
17.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
6.290 МКД
Големина
46
48
50
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50450994-001
26.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
24.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА DJ000481
9.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50468844-001
34.990 МКД
Големина
48
50