Барај
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
BOSS

ОДЕЛО

Шифра на артикл: 50458874-407
35.990 МКД
35.990 МКД
30.592 МКД
Заштеда: 5.398 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Волна

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОДЕЛО 50459752-404
29.742 МКД
Заштеда -15%
34.990 МКД
Големина
50
52
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛО 50450262-402
36.542 МКД
Заштеда -15%
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54