Барај
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: DJ000907
Isbn: I22P12-1362-SCAPANNA
4.590 МКД
4.590 МКД
3.443 МКД
Заштеда: 1.147 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 48
    48
  • 54
    54
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Полиестер, 28% Рајон, 2% Еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.468 МКД
Заштеда -25%
3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
2.468 МКД
Заштеда -25%
3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.468 МКД
Заштеда -25%
3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.468 МКД
Заштеда -25%
3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.993 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
3.443 МКД
Заштеда -25%
4.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
3.443 МКД
Заштеда -25%
4.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.843 МКД
Заштеда -25%
3.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58