Барај
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: DJ000843
Isbn: I22P02-1365-SUIBLU
3.790 МКД
3.790 МКД
2.843 МКД
Заштеда: 947 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 64% Полиестер, 33% Вискоза, 3% Еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.468 МКД
Заштеда -25%
3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
2.468 МКД
Заштеда -25%
3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.468 МКД
Заштеда -25%
3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.468 МКД
Заштеда -25%
3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.993 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
3.443 МКД
Заштеда -25%
4.590 МКД
Големина
48
54
Sačuvano u omiljne
3.443 МКД
Заштеда -25%
4.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
3.443 МКД
Заштеда -25%
4.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56