Барај
%
×
Springfield kids
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: DJ000622
Isbn: E22P02-2300-JTEBLACK
2.990 МКД
2.990 МКД
1.495 МКД
Заштеда: 1.495 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only SS
Состав 75% ПОЛИЕСТЕР, 25% ВИСКОЗА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
4.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
62
64
60