Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
BOSS

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: 50469536-404
24.990 МКД
24.990 МКД
19.992 МКД
Заштеда: 4.998 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 99%волна1%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
25.592 МКД
Заштеда -20%
31.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
14.392 МКД
Заштеда -20%
17.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
19.992 МКД
Заштеда -20%
24.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
18.995 МКД
Заштеда -50%
37.990 МКД
Големина
48
50
52